Domů / Servis
Výrobci
Crosslite

CROSSLITE

U kolekce Crosslite oceníte neobyčejně praktické zavazadla pro všechny příležitosti. Kolekce Crosslite je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí a touhy poskytovat naši podporu životnímu prostředí. Textilní vrstva na povrchu kufru je ideálním řešením pro ty, kteří vždy radši sáhnou po lehčím zavazadle, vnitřek je vyrobený z recyklovaných pet lahví.

 

 

Premium kolekce

Prémiová kolekce má elegantní provedení s koženými doplňky. Nejnovější technologie a design s důrazem na detail v podobě materiálu MATRIX. Propracované detaily vnitřního provedení. Váha kabinového zavazadla jen 2 kg- nejlehčí skořepinové zavazadlo Roncato. Kovové logo s koženými detaily. Materiál je 100% polypropylen MATRIX- speciálně vytvořená síť vláken díky které je zavazadlo extrémně pružné, odolné a lehké.

 

 

 

 

Servis

SERVIS PRO VÝROBKY RONCATO A PICARD V RÁMCI ČR ZAJIŠŤUJE FIRMA

JIŘINA TESKOVÁ

Pokud se Vám rozbilo zavazadlo nebo potřebujete náhradní díl, neváhejte kontaktovat servisní centrum Jiřina Tesková. Jsou to specialisti ve svém oboru a mají většinu náhradních dílů na kufry Roncato a Modo by Roncato skladem či je můžou pro Vás objednat. 

Pokud Vám zavazadlo rozbila letecká společnost a potřebujete posouzení ze servisu, opět neváhejte se obrátit na servisní centrum Jiřina Tesková. Připraví Vám potřebnou dokumentaci pro reklamační řízení s leteckou společností.

 

Záruční a pozáruční opravy

Náhradní díly

Kompletní servis

 

JIŘINA TESKOVÁ

mobil: +420 604 800 783
email: info@kozenagalanterie-teskova.cz
adresa: Novodovorská 1006/148, 14200 Praha 4
web: kozenagalanterie-teskova.cz/opravy-kufru

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí 9:30 - 18:00
Úterý 9:30 - 18:00
Středa 9:30 - 18:00
Čtvrtek 9:30 - 18:00
Pátek 9:30 - 17:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno