Domů / O nás
Výrobci
Crosslite

CROSSLITE

U kolekce Crosslite oceníte neobyčejně praktické zavazadla pro všechny příležitosti. Kolekce Crosslite je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí a touhy poskytovat naši podporu životnímu prostředí. Textilní vrstva na povrchu kufru je ideálním řešením pro ty, kteří vždy radši sáhnou po lehčím zavazadle, vnitřek je vyrobený z recyklovaných pet lahví.

 

 

Premium kolekce

Prémiová kolekce má elegantní provedení s koženými doplňky. Nejnovější technologie a design s důrazem na detail v podobě materiálu MATRIX. Propracované detaily vnitřního provedení. Váha kabinového zavazadla jen 2 kg- nejlehčí skořepinové zavazadlo Roncato. Kovové logo s koženými detaily. Materiál je 100% polypropylen MATRIX- speciálně vytvořená síť vláken díky které je zavazadlo extrémně pružné, odolné a lehké.

 

 

 

 

O nás

 

​ROEKE s.r.o.

Společnost ROEKE s.r.o. je výhradním dodavatelem značky RONCATO a PICARD pro Českou republiku a Slovensko od roku 2017. V roce 2020 jsme otevřeli dvě franchisové prodejny Roncato v OC Futurum Hradec Králové a v IGY Centrum České Budějovice. 

 

ROEKE s.r.o. |  Nad Klikovkou 1481/22 | 150 00 Praha 5 | Česká republika

IČ: 06350038 | DIČ: CZ06350038

Prodejny Roncato v OC FUTURUM Hradec Králové a IGY Centrum České Budějovice

Kontakty:

email: info@roeke.cz | mobil: 720 067 116 

 

 

PROČ RONCATO ZAVAZADLO?

RONCATO je rodinná firma, která existuje již po 3 generace. Dnes úspěšně prodává své výrobky po celém světě. Mají vášeň pro řemeslné detaily a excelentnost ve výrobě. Neustálý výzkum a inovace jsou předními hodnotami značky, která je zcela oddaná nejvyšší kvalitě svých výrobků s označením MADE IN ITALY.  U Roncato kufrů najdete vždy dlouhou životnost unikátních nápadů a styl spojený spolu s nejmodernějšími technologiemi.

 

Dvojité bezpečnostní zipy

Roncato má na svých prémiových kufrech dvojité bezpečnostní zipy, které brání poškození z důvodů vandalismu, jsou odolné proti vodě a nerozjedou se Vám při nadměrném naplnění zavazadla- patentovaná technologie.

Vyjímatelný interiér

U prémiových kolekcí je možnost jednoduše vyndat vnitřní přepážku, která se dá následně vyprat- patentovaná technologie.

Kožené prvky

Kvalitní provedení kožených částí zavazadla a vnitřních přepážek s popruhy a kapsami

Záruka 10 let

Na prémiové kolekce vyráběné v Itálii (Made in Italy) je záruka 10 let

TSA zámečky

Jsou důležitým doplňkem vašeho zavazadla. Všechny Roncato kufry jsou tímto zámkem vybaveny a umožňují tak agentům Přepravní bezpečnostní správy (TSA) zkontrolovat každé zavazadlo, které jde na palubu letadla. Pomocí speciálního klíče se můžou pohodlně dostat do zavazadla a neponičí tak jiné zámky, které nejsou certifikovány s označením TSA. 

Chytré uspořádní vnitřních kapes

Zaměření na detail pro ukládání vašeho notebooku, telefonu, diáře apod. Vnitřní kapsy jsou vybaveny popruhem se suchým zipem, což zabraňuje vypadnutí příslušenství. Kapsy pro notebook jsou vypolstrovány a proto při pokládání zavazadla na zem  je tak váš notebook zcela ochráněn před rozbitím.

Odolnost zavazadel

Roncato vyrábí svá zavazadla ze 100% materiálů jako jsou Polypropylen, Polykarbonát nebo Matrix. Tyto materiály jsou extrémně odolné a flexibilní.

 

 

         

        

 

 

 

 

Můžete se spolehnout, že vaše objednávky budou vyřízeny v co nejkratším termínu, že vám poskytneme co nejvyšší servis a rádi předáme všechny nám dostupné informace o produktech. Kdykoliv se na nás obraťte s dotazem nebo prosbou a to buď pomocí zákaznické linky nebo e-mailem.