Domů / O nás
Kategorie
Výrobci
DĚTSKÁ Rouška s ViralOff od Roncato

 

Rouška s ViralOff® technologií narušují virovou aktivitu prostřednictvím interakce s klíčovými proteiny. Tato technologie snižuje 99% různých virů na ošetřeném materiálu v rámci 2-hodin. ANTI ODOR funkce: ŽÁDNÉ nepříjemné pachy i po 7 dnech používání. Rouška je pohodlná na nošení a je omyvatelná. Nastavitelná kovová část na nos.Stačí jej jemně stisknout,aby se rouška přizpůsobila na obličeji

 

Premium kolekce

Prémiová kolekce má elegantní provedení s koženými doplňky. Nejnovější technologie a design s důrazem na detail v podobě materiálu MATRIX. Propracované detaily vnitřního provedení. Váha kabinového zavazadla jen 2 kg- nejlehčí skořepinové zavazadlo Roncato. Kovové logo s koženými detaily. Materiál je 100% polypropylen MATRIX- speciálně vytvořená síť vláken díky které je zavazadlo extrémně pružné, odolné a lehké.

 

 

 

 

O nás

Společnost ROEKE s.r.o. je výhradním dodavatelem značky RONCATO a PICARD pro Českou republiku a Slovensko od roku 2017. V roce 2020 jsme otevřeli dvě franchisové prodejny Roncato v OC Futurum Hradec Králové a v IGY Centrum České Budějovice. ROEKE provozuje také oficiální stránky Roncato.cz, kde je největší produktové zastoupení této značky.  

 

ROEKE s.r.o. |  Nad Klikovkou 1481/22 | 150 00 Praha 5 | Česká republika

IČ: 06350038 | DIČ: CZ06350038

Výhradní zastoupení značek RONCATO a PICARD pro Českou republiku a Slovensko.

Provozovatel webových stránek roncatoczsk.cz  

Prodejny Roncato v OC FUTURUM Hradec Králové a IGY Centrum České Budějovice

Kontakty:

email: info@roeke.cz | mobil: 720 067 116 

 

 

 

Můžete se spolehnout, že vaše objednávky budou vyřízeny v co nejkratším termínu, že vám poskytneme co nejvyšší servis a rádi předáme všechny nám dostupné informace o produktech. Kdykoliv se na nás obraťte s dotazem nebo prosbou a to buď pomocí zákaznické linky nebo e-mailem.