Domů / Novinky / YPSILON 4.0 a YPSILON ECO- nová kolekce 2022
Výrobci
Crosslite

CROSSLITE

U kolekce Crosslite oceníte neobyčejně praktické zavazadla pro všechny příležitosti. Kolekce Crosslite je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí a touhy poskytovat naši podporu životnímu prostředí. Textilní vrstva na povrchu kufru je ideálním řešením pro ty, kteří vždy radši sáhnou po lehčím zavazadle, vnitřek je vyrobený z recyklovaných pet lahví.

 

 

Premium kolekce

Prémiová kolekce má elegantní provedení s koženými doplňky. Nejnovější technologie a design s důrazem na detail v podobě materiálu MATRIX. Propracované detaily vnitřního provedení. Váha kabinového zavazadla jen 2 kg- nejlehčí skořepinové zavazadlo Roncato. Kovové logo s koženými detaily. Materiál je 100% polypropylen MATRIX- speciálně vytvořená síť vláken díky které je zavazadlo extrémně pružné, odolné a lehké.

 

 

 

 

YPSILON 4.0 a YPSILON ECO- nová kolekce 2022

YPSILON 4.0 a YPSILON ECO- nová kolekce 2022 - Roeke.cz    Tato kolekce je určena pro náročnější cestovatele, kteří ocení lehkou váhu, odolný materiál, zesílené rohy, možnost rozšíření a konzervativní barvy. Navíc na kabinovém zavazadle je USB port na připojení elektronického zařízení.

 

Ypsilon je vyrobený v Itálii, je 100% recyklovatelný a Roncato na něj poskytuje 10 let záruky. Je navržený tak aby design (úhly) maximálně chránily zavazadlo.

Nová kolekce Ypsilon je kompletně navržená a vyrobená v Itálii. Ypsilon je vyroben z polypropylenu se zvláštním důrazem na ohleduplnost k životnímu prostředí typické pro Valigeria Roncato: Polypropylen je ekologický, 100% recyklovatelný a vyžaduje k výrobě velmi málo energie. Nový Ypsilon dává větší vnitřní kapacitu díky své rozšiřitelnosti a má v kabinové verzi a USB port pro dobíjení vašich elektronických zařízení. Ochranné úhly a rohy ho dělají zvláště odolný proti nárazu, zachovává si maximální lehkost a pružnost.

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruky

* vyrobeno z recyklovatelného polypropylenu

* možnost rozšíření

* ochranné rohy kufru

* USB port u kabinového zavazadla

 

          

 

Ypsilon ECO

Je určena pro mladší náročnější cestovatele, kteří ocení lehkou váhu, krásný design a moderní pastelové barvy. Navíc na kabinovém zavazadle je USB port na připojení elektronického zařízení. Ypsilon je vyrobený v Itálii, je 100% recyklovatelný a Roncato na něj poskytuje 10 let záruky.

Nová kolekce Ypsilon Eco je kompletně koncipovaná, navržená a vyrobená v Itálii, v Roncato továrnách u Padovy. Ypsilon Eco je vyroben z polypropylenu, který byl vždy šetrný k životnímu prostředí, protože je 100% recyklovatelný (to umožňuje regeneraci produkce odpadu a jeho opětovné použití ve výrobním procesu). Kromě toho výroba polypropylenových granulí vyžaduje nižší teploty než jiné syntetické polymery; to umožňuje mít nižší dopad na spotřebu energie a na snížit emise CO2. Jedná se o materiál, který Roncato vždy preferovalo při výrobě svých zavazadel. Kolekce Ypsilon Eco, stejně jako většina našich kolekcí vyrobených v Itálii, má záruku 10 let, další hodnotu, která přispívá k ochraně životního prostředí, prodlužuje dobu používání kufr a tím omezit plýtvání

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruky

* vyrobeno z recyklovatelného polypropylenu

* ochranné rohy kufru

* USB port u kabinového zavazadla