Domů /
Kategorie
Výrobci
DĚTSKÁ Rouška s ViralOff od Roncato

CROSSLITE

U kolekce Crosslite oceníte neobyčejně praktické zavazadla pro všechny příležitosti. Kolekce Crosslite je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí a touhy poskytovat naši podporu životnímu prostředí. Textilní vrstva na povrchu kufru je ideálním řešením pro ty, kteří vždy radši sáhnou po lehčím zavazadle, vnitřek je vyrobený z recyklovaných pet lahví.

 

 

Premium kolekce

Prémiová kolekce má elegantní provedení s koženými doplňky. Nejnovější technologie a design s důrazem na detail v podobě materiálu MATRIX. Propracované detaily vnitřního provedení. Váha kabinového zavazadla jen 2 kg- nejlehčí skořepinové zavazadlo Roncato. Kovové logo s koženými detaily. Materiál je 100% polypropylen MATRIX- speciálně vytvořená síť vláken díky které je zavazadlo extrémně pružné, odolné a lehké.

 

 

 

 

RADAR

RADAR
Originální a inovativní designová řada Radar má díky své alternativě špičkový přístup do vnitřních prostor batohu. Přední panel je vylepšen o polstrované šití pro lepší ochranu jeho obsahu. Všechny položky v kolekci mají přihrádky pro uložení 15,6” notebooku nebo tabletu.

Vyberte parametry zboží
Skladem
Stav TOP PRODUKT
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky