Domů / Kolekce / DOUBLE PREMIUM
Skladem
Cena
DĚTSKÁ Rouška s ViralOff od Roncato

CROSSLITE

U kolekce Crosslite oceníte neobyčejně praktické zavazadla pro všechny příležitosti. Kolekce Crosslite je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí a touhy poskytovat naši podporu životnímu prostředí. Textilní vrstva na povrchu kufru je ideálním řešením pro ty, kteří vždy radši sáhnou po lehčím zavazadle, vnitřek je vyrobený z recyklovaných pet lahví.

 

 

Premium kolekce

Prémiová kolekce má elegantní provedení s koženými doplňky. Nejnovější technologie a design s důrazem na detail v podobě materiálu MATRIX. Propracované detaily vnitřního provedení. Váha kabinového zavazadla jen 2 kg- nejlehčí skořepinové zavazadlo Roncato. Kovové logo s koženými detaily. Materiál je 100% polypropylen MATRIX- speciálně vytvořená síť vláken díky které je zavazadlo extrémně pružné, odolné a lehké.

 

 

 

 

DOUBLE PREMIUM

DOUBLE PREMIUM
Unikátní patentovaná technologie Roncato Double Premium 2.0 kombinuje cestování a práci v jednom kufru, který se skládá ze dvou prvků. Polykarbonátové tělo kufru pro vaše osobní věci společně s látkovou zasouvací kapsou pro uložení notebooku, tabletu a jiných pracovních pomůcek. Oba komponenty můžou být spojeny v jedno zavazadlo, nebo být použity zvlášť.

Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky