Domů / Novinky / BOX 4.0 a BOX YOUNG
Výrobci
Crosslite

CROSSLITE

U kolekce Crosslite oceníte neobyčejně praktické zavazadla pro všechny příležitosti. Kolekce Crosslite je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí a touhy poskytovat naši podporu životnímu prostředí. Textilní vrstva na povrchu kufru je ideálním řešením pro ty, kteří vždy radši sáhnou po lehčím zavazadle, vnitřek je vyrobený z recyklovaných pet lahví.

 

 

Premium kolekce

Prémiová kolekce má elegantní provedení s koženými doplňky. Nejnovější technologie a design s důrazem na detail v podobě materiálu MATRIX. Propracované detaily vnitřního provedení. Váha kabinového zavazadla jen 2 kg- nejlehčí skořepinové zavazadlo Roncato. Kovové logo s koženými detaily. Materiál je 100% polypropylen MATRIX- speciálně vytvořená síť vláken díky které je zavazadlo extrémně pružné, odolné a lehké.

 

 

 

 

BOX 4.0 a BOX YOUNG

BOX 4.0 a BOX YOUNG - Roeke.cz    Jedná se o bestseller, který je určený pro každého cestovatele, který ocení kvalitní materiál, 10 letou záruku, rozšíření kufru a možnost vyndání a vyprání interiéru.

Kolekce je vyroben z recyklovatelného polypropylenu v konzervativních barvách.

Nová kolekce BOX 4.0 byla navržena s velkým plusem ve srovnání s předchozí verzí našeho bestselleru: jedná se o přidání rozšiřovacího systému, který je součástí všech velikostí. Díky němu se může každé zavazadlo zvětšit a usnadní tak cestování. Ostatní vlastnosti kolekce BOX zůstaly nezměněny: lehkost a odolnost jsou důležité prvky této nové verze, která je nyní praktičtější a funkční.

 

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruka

* vyrobeno z recyklovatelného 100% polypropylenu

* možnost rozšíření

* možnost vyjmutí interiéru

 

           

             

 

BOX 2.0 YOUNG

Jedná se o kolekci, která je určena pro mladší generaci, která ocení krásné, veselé barvy. Stejně tak je vhodná i pro mladší rodiny s dětmi. 

Kolekce BOX YOUNG přichází v nových barevných variantách, které ohromí každého cestovatele. Box young je vyrobený z lehkého polypropylenu v zářivých barvách v kombinaci s kontrastními doplňky (zipy a panty). Box Young je ve svých jasných podmanivých barvách vhodný pro všechny druhy cestování, dostupný ve třech velikostí. Velkou výhodnou je vyjímatelný interiér, který se dá vyprat a dvojitý bezpečnostní zip.

 

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruky

* vyrobeno z recyklovatelného polypropylenu

* možnost vyjmutí interiéru